Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

NLA Tenant Check

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lakással, szállással kapcsolatos kérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Transporter
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 7. Szombat, 17:24    Hozzászólás témája: NLA Tenant Check Hozzászólás az előzmény idézésével

NLA (National Landlords Association) tenant check aplication kitöltésében kérnék segítséget. Valaki találkozott már ilyennel, illetve töltött már ki ilyet? Lenne pár kérdésem. Nem akarom rosszul kitölteni. Nagyon köszönöm előre is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Transporter
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Január 19. Csütörtök, 8:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látszik ebben a témában nem nagyon tájékozott senki, vagy lehet, hogy túl komoly volt a téma az itteni megmondó embereknek, akik a "hogyan tudom lecserélni a jogsimat és hol keressek állást" típusú kérdésekhez szoktak... ... Meg hát ugye a magyaroklondonban is a lakás bizniszben érdekelt, nem érdemes feszegetni a témát. minden más csak körítés... Mindenesetre megoldottam magam, sikeresen megszereztem álmaim házát. Ha ezzel kapcsolatban van bárkinek kérdése (lakás bérlésnél fogtok vele találkozni, ha a landlord tagja az NLA-nek) akkor talán tudok segíteni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lakással, szállással kapcsolatos kérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban