Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Hálózattelepítés karbantartás..

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Számítástechnikus
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
basii
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 10. Vasárnap, 0:58    Hozzászólás témája: Hálózattelepítés karbantartás.. Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali mindenkinek. fiatal sok tapasztalattal rendelkező hálózattelepító renszerinformatikus vagyok.. hálózat kiépitése és irányitóprotokollok konfigurálása tűzfalak és miegymásal kapcsolatos munkákat keresek...
jártas vagyok a Cisco ezközök konfigurálásában..
és persze szerver telepitésben konfigolásban is. win2003 és linux(suse.. a többi drisztibucióban még nem próbáltam soha..:D) aki esetleg tud valamit kérem jelezze a megadott emailcimemre..

ÜDV, Balázs

ui. Helyesírás nem erősségem.. kéretik nem fikázni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
siorac
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Október 15. Péntek, 22:47    Hozzászólás témája: Re: Hálózattelepítés karbantartás.. Hozzászólás az előzmény idézésével

basii írta:
Hali mindenkinek. fiatal sok tapasztalattal rendelkező hálózattelepító renszerinformatikus vagyok.. hálózat kiépitése és irányitóprotokollok konfigurálása tűzfalak és miegymásal kapcsolatos munkákat keresek...
és persze szerver telepitésben konfigolásban is. win2003 és linux(suse.. a többi drisztibucióban még nem próbáltam soha..Nagyon boldog) aki esetleg tud valamit kérem jelezze a megadott emailcimemre..

ÜDV, Balázs

ui. Helyesírás nem erősségem.. kéretik nem fikázni...

OK, nem fikázzuk Nagyon boldog
A beépített helyesírás-ellenőrző használata megy? Ördög Ördög Ördög
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
basii
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 19. Kedd, 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

esetleg tudsz valami munkát vagy csak azok közé a gyökerek közé tartozol akiknek minden áron hozzákell szólni minden szarhoz?

akinek nem inge....
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 19. Kedd, 17:26    Hozzászólás témája: Re: Hálózattelepítés karbantartás.. Hozzászólás az előzmény idézésével

basii írta:
és persze szerver telepitésben konfigolásban is. win2003 és linux(suse.. a többi drisztibucióban még nem próbáltam soha..Nagyon boldog) aki esetleg tud valamit kérem jelezze a megadott emailcimemre..

ÜDV, Balázs

Arrol egy szot sem irtal, hogy beszelsz-e angolul es mennyire...
http://www.cwjobs.co.uk -t nezegesd es palyazz.
Eselyed csak akkor van, ha a 4-betus vizsgakbol is van par. Szerintem. De en nem ertek hozza, en csak mezei user vagyok Mosoly
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
basii
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Október 20. Szerda, 9:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen beszélek angolul.. olyan középhaladó szinten.. szakmai angolommal nincs baj.

4 betüs vizsgák alatt mit értessz?? elég friss vagyok még idekinnt.. Nagyon boldog
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Október 20. Szerda, 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

basii írta:
Igen beszélek angolul.. olyan középhaladó szinten.. szakmai angolommal nincs baj.

4 betüs vizsgák alatt mit értessz?? elég friss vagyok még idekinnt.. Nagyon boldog

MCSE es tarsai. Irj le 4-5 betut egymas utan, es tuti lesz M$ vagy Cisco vagy mittomenmeg melyik, akinek van ilyen vizsgaja.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Számítástechnikus Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban